Участь ХМЗ в семінарі «Підготовка до збирання врожаю 2012»

25 Червня 2012 р.

25 червня Херсонський машинобудівний завод брав участь в семінарі«Підготовка до збирання врожаю 2012». Семінар проходив в польових умовах на території ПСП «Мир», Новотроїцького району, Херсонської області.

Техніку, виготовлену Херсонським машинобудівним заводом, відзначив губернатор Херсонської області Микола Костяк. Підвищена увага приділялася зернозбиральному комбайну «СКІФ-230А», котрий випускається підприємством серійно.

«Це сучасний та потужний комбайн. Нам потрібно взяти на озброєння херсонську техніку і прибирати нею свої поля. Можливості та потенціал у заводу є», - підкреслив голова області, оглядаючи експозицію. Також губернатор дав позитивну оцінку модернізованим жниваркам для збирання соняшника та кукурудзи ПЗС-8 та КМС-8.

Результатами участі в семінарі задоволений і директор підприємства Віктор Слободянюк. «Такі заходи дуже цінні для аграріїв Херсонщини, адже не кожен керівник господарства може приїхати до нас на завод. А тут вони змогли побачити нашу техніку своїми очима і оцінити її належним чином», - сказав він.

На цьому заході Херсонський машинобудівний завод в котрий раз продемонстрував високий професіоналізм і відповідальність всіх, хто бере участь у випуску його продукції.

ФОТО

Новини
8 Червня
1 Жовтня 2016 р.
8 Липня 2016 р.
15 Березня 2016 р.
Відео