Херсонський комбайн «СКІФ» побував на відкритті збирального сезону на Київщині

4 Липня 2012 р.

4 липня в смт. Дослідницькому (Київська область) відбулося щорічне свято Першого снопа, яке цього року стало святом нових технологій у зборі врожаю. Гостей, серед яких був і Олександр Олійник з представниками ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», зустріли в кращих українських традиціях. Відкривав захід губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, який побажав аграріям божого благословення, щедрого урожаю та гарної погоди на період жнив. Перший сніп освятив присутній на святі священник.

Вітчизняна зернозбиральна техніка була продемонстрована в дії. Голова правління ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександр Олійник урочисто представив гостям зернозбиральний комбайн «СКІФ-230А», який разом з комбайнами інших виробників пішов «в загінку» по перший хліб.

«Щоб не втратити вирощений урожай, Україні потрібна високотехнологічна техніка, - сказав Олександр Олійник. - На полі ми бачимо, як ретельно «СКІФ» збирає кожен колосок, кожне зернятко. Перед отриманням патенту на серійне виробництво, комбайн успішно пройшов суворі випробування на всіх культурах і показав найкращі результати при мінімальних втратах. Через нестачу таких комбайнів Україна втрачає щорічно від 7 до 11 мільйонів тон зерна. В еквіваленті це майже тисяча нових комбайнів «СКІФ», - підсумував він.

До нового сезону збору врожаю ХМЗ підійшов з особливою відповідальністю. З недавніх пір на заводі було впроваджено рух «За якість техніки, що випускається» - перед відправкою в господарства серійна партія комбайнів «СКІФ» проходить польові випробування на культурах, які на той момент достигають.

У квітні поточного року із заводського конвеєра почали виходити модернізовані жниварки для збирання зернових та технічних культур, які забезпечує більш якісну та продуктивну роботу.

«Жниварки в Україні сьогодні особливо затребувані, - резюмує директор ХМЗ Віктор Слободянюк, - природно-кліматичні умови змусили багатьох аграріїв пересіяти величезні площі пшениці іншими культурами. Вони сподіваються хоча б в якійсь мірі «відбити» витрачені кошти. А ми, в свою чергу, повинні виправдати їх довіру, випустивши надійну та якісну техніку, яка допоможе мінімізувати їхні витрати».

ФОТО

Новини
8 Червня
1 Жовтня 2016 р.
8 Липня 2016 р.
15 Березня 2016 р.
Відео