Херсонський комбайн «СКІФ» взяв участь у Всеукраїнському дні поля 2012

23 Червня 2012 р.

З 21 по 22 червня Херсонський машинобудівний завод взяв участь у Всеукраїнському дні поля 2012 «Техніка успішного виробництва», який відбувся на території Українського науково-дослідного інституту ім. Л. Погорілого (УкрНДІПВТ) в смт. Дослідницькому, Київської області.

В рамках цього заходу, що проводиться під патронатом Міністерства аграрної політики, був організований огляд сільськогосподарської техніки для збирання, обробки і зберігання врожаю, а також продемонстровані наукові розробки УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

У цьому році учасниками Дня поля 2012 стали близько 60 заводів-виробників сільськогосподарської техніки, серед яких і Херсонський машинобудівний завод. Учасникам заходу був представлений зернозбиральний комбайн «СКІФ-230А», а також жниварки для збирання кукурудзи та соняшника КМС-8 і ПЗС-8.

На модернізовану техніку Херсонського машинобудівного заводу звернули увагу багато учасників заходу, які відзначили високу якість продукції та зручність її використання.

«Дуже хороша жниварка, - зауважив колишній водій-випробувач Петро Жиляй з УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, дивлячись на ПЗС-8, - 8 років тому така жниварка з комбайном New Holland працювала зі швидкістю 13 км/год і врожайністю 16-18 центнерів з гектара. Таким результатом на той час ми здивували навіть американського представника. А ця жниварка - це взагалі прогрес!»

«Наша команда робить все можливе, щоб українські аграрії мали можливість користуватися якісною, сучасною, і в той же час доступною технікою, - пояснює директор Херсонського машинобудівного заводу Віктор Слободянюк, - завдяки Дню поля 2012 ми змогли показати, що сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва нічим не поступається зарубіжним аналогам».

ФОТО

Новини
8 Червня
1 Жовтня 2016 р.
8 Липня 2016 р.
15 Березня 2016 р.
Відео