ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» спільно з ВО «Гомсільмаш» підписали протокол намірів про спільну діяльність в області виробництва зернозбиральних комбайнів

7 Березня 2013 р.

Керівники двох заводів вважають створення в Україні спільного виробництва зернозбиральних комбайнів перспективним напрямком.

У ході переговорів обговорювалися технічна та технологічна складова майбутньої співпраці. Особливу увагу було присвячено питанню доцільності уніфікації деяких вузлів та деталей зернозбиральних комбайнів. В результаті переговорів було прийнято рішення про застосування 3-барабанної системи обмолоту на базі зернозбирального комбайна КЗС-1218.

На данний момент Херсонський машинобудівний завод опрацьовує схеми реалізації техніки спільного виробництва. Сторони будуть ініціювати спільну діяльність на рівні урядів обох країн з метою включення спільного проекту в програму стимулювання українського сільгоспмашинобудування і включення техніки спільного виробництва в державні та обласні програми підтримки аграріїв України.