Презентація Скіф280

24 Жовтня 2017 р.

20 вересня на торгово-виставковому майданчику Укрсельхозмаш у Вінниці відбулася презентація комбайна SKIF 280 Superior.
Захід відвідали сільгоспвиробники області, які мали можливість ознайомитися з перевагами комбайна, умовами його придбання, отриманням 20% компенсації.
При запуску комбайна всі бажаючі могли подивитися на роботу молотильно-сепаруючого пристрою, піднімали-опускали похилу камеру, вивантажний шнек, розкривали надставки зернового бункера, міняли зазор барабан-підбарабання, а також переконалися в комфортності кабіни. Клієнти відзначили якість виконання решетного стану, гідравлічне відкриття бункера, який збільшує обсяг від 7,6 м3 до 8,1 м3, висота вивантаження - 4,3 м, що дозволяє вивантажувати зерно в будь-який великогабаритний транспорт.
Було дуже приємно чути позитивні відгуки від відвідувачів, які раніше спостерігали в роботі комбайни виробництва Сампо Розенлев і відзначили їх перевага над аналогами. Також висловили своє захоплення, що в Україні на виробничих потужностях Херсонського машинобудівного заводу збираються високоякісні комбайни світового рівня.
На презентацію були запрошені представники УКРЕКСІМБАНКУ Вінницького відділення. Банк бере участь в державній програмі часткової компенсації сільгосптехніки і надав відвідувачам інформацію про виплати. Сільгоспвиробники ознайомилися з умовами кредитування від Укрексімбанку.
Презентація вийшла динамічною і насиченою корисною інформацією, в результаті чого наш комбайн викликав у сільгоспвиробників підвищений інтерес.

Новини
11 Грудня 2018 р.
13 Листопада 2018 р.
1
13 Листопада 2018 р.
24 Липня 2018 р.
29 Травня 2018 р.
Відео