Інноваційні рішення у вітчизняному сільгосподарському машинобудуванні: Херсонський машинобудівний завод розпочав переговори про спільну збірку комбайнів з компанією «Клаас» (Німеччина)

8 Березня 2013 р.

Наше підприємство, як єдиний в Україні завод, що випускає складну сільськогосподарську техніку, сьогодні займає лідируючі позиції за обсягами випуску товарної продукції в Херсонському регіоні і відповідно за розмірами відрахувань до бюджету.

Маркетингова стратегія ХМЗ передбачає пошук варіантів співробітництва з зарубіжними виробниками сільгосптехніки. Зусилля нашого підприємства направлені в першу чергу на підвищення якості продукції, що випускається.

Компанія «Клаас» на сьогоднішній день входить до п'ятірки лідерів світового комбайнобудування. Створення підприємства по спільній збірці зернозбиральних комбайнів на базі ХМЗ дасть можливість випускати сучасні та надійні комбайни марки «Скіф-Тукано» продуктивністю 10-12 кг / г.

У перспективі це дасть можливість українським аграріям купувати нову вітчизняну техніку значно дешевше іноземної. У 2013 році на ХМЗ заплановано випустити техніки спільного виробництва на суму 30 млн. грн.