Податкова служба: від фіскального відомства - до сервісної служби

17 Жовтня 2012 р.

"Сьогодні ми створюємо умови, за яких у громадян словосполучення "державна податкова служба" асоціювалося б з якісним сервісом і високим професіоналізмом. Наш формат роботи орієнтований на партнерські взаємини із платниками податків і, як наслідок, забезпечення наповнення дохідної частини бюджету", - наголосив під час прес-конференції голова Державної податкової служби у Херсонській області Анатолій Страшний.

Зі збільшенням надходжень до бюджету розширюється і спектр податкових послуг. Сьогодні проводиться активна робота щодо відкриття центрів обслуговування платників податків, покликаних створити максимально комфортні умови для одержання всього комплексу податкових послуг. В Херсонській області відкрито вже чотири таких центри. Процес сплати податків має стати оперативним, комфортним і необтяжливим.

Високу оцінку платників податків одержав такий сервіс, як надання податкової звітності в електронному вигляді. За 7 місяців 2012 р. в електронному вигляді надійшло більш ніж 156 тис. документів податкової звітності, що на 40 тисяч більше ніж за відповідний період минулого року.

"Стратегічною метою податкової служби залишається протидія тіньовому сектору економіки. При цьому реальний сектор економіки не має відчувати тиску або втручання у власну діяльність." - оприлюднив свої професійні сподівання Анатолій Страшний.

Новини
8 Червня
1 Жовтня 2016 р.
8 Липня 2016 р.
15 Березня 2016 р.
Відео