Морська академія

20 Квітня 2017 р.

19 квітня учні Херсонської державної морської академії за спеціальністю «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і роботехнічних комплексів» відвідали ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» з виробничою екскурсією.
Майбутні фахівці дізналися про багаторічну славну історію заводу, про серійно випускається і перспективної продукції.
Молодим людям було представлено весь арсенал різноманітного виробничого обладнання (у т.ч. з різними системами програмного управління), широкий спектр вироблених деталей, вузлів і агрегатів, які виробляються на підприємстві.
У експериментальне-інструментальному цеху хлопці побачили одну з модифікацій обприскувача ОПШ-3000, який призначений для хімічного захисту польових культур від шкідників, хвороб і бур’янів, процес складання партії екскаваторів ЕП-5,2, адаптацію жатки для збирання соняшника ПЗС-12 під зернозбиральний комбайн .
Також в цьому цеху були представлена оснащення для збирання-зварювання зварювальних вузлів, механічної обробки, штампове оснащення, обладнання для згинання та вальцювання листового металу, спеціальні і спеціалізовані верстати для виготовлення інструментального оснащення.
Великий інтерес у студентів викликав заготівельно-зварювальний цех, де вони побачили в роботі машини лазерної та плазмової різки листового металу з ЧПУ, кромкогиб з ЧПУ.
Необхідно відзначити підготовчу роботу з боку викладачів Морської академії спеціальних дисциплін Курилко І.А., Самохін Б.В., які «запалили» інтерес у хлопців до екскурсії.