ХХIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "АГРО-2012"

11 Вересня 2012 р.

З 5 по 8 вересня в Києві проходила ХХIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "АГРО-2012", яка по праву вважається найбільш значимою та масштабною подією в сільськогосподарській галузі України. Організатором виставки традиційно виступило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У цьому році виставка зібрала на одному майданчику 734 підприємства, які представили свої досягнення в різних галузях сільського господарства. Серед учасників "АГРО-2012" був і Херсонський машинобудівний завод, який представив відвідувачам виставки свої останні розробки: зернозбиральний комбайн «Скіф-250», жниварку для збирання соняшника ПЗС-12 і жниварку для збирання кукурудзи КМС-8.

На церемонії урочистого відкриття «АГРО-2012» Президент Віктор Янукович зазначив, що аграрний сектор України демонструє впевнені темпи зростання. «Сільське господарство в нашій країні - один з наріжних каменів економіки, запорука стабільності і впевненості в майбутньому», - сказав Глава держави. - «... Український селянин був і залишається дбайливим господарем, який вміє працювати, впроваджувати нові технології, виробляти якісну продукцію».

Забезпечення українського аграрія якісною, сучасною та доступною вітчизняною технікою - ось основне завдання, яке ставить перед собою команда Херсонського машинобудівного заводу. Існує стереотип, що український виробник не в силах створити сільськогосподарську техніку, яка здатна конкурувати з технікою зарубіжних виробників. Але Херсонський машинобудівний завод має намір зруйнувати його і довести що єдиною істотною відмінністю є значно менша вартість українських комбайнів і жниварок.

За вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України і створення високоякісної жниварки для збирання кукурудзи КМС-8 Херсонський машинобудівний завод був нагороджений «Золотою медаллю» виставки «Агро-2012».