ХМЗ проведе випробування нової сільгосптехніки на базі держпідприємства дослідного господарства «Асканійське»

8 Лютого 2013 р.

7-го лютого на базі ДП ДГ «Асканійське» відбулася зустріч Героя України, керівника господарства В.Найдьонової з групою фахівців Херсонського машинобудівного заводу на чолі з директором В. Слободянюком.

Віра Опанасівна розповіла гостям про своє господарство, про практику впровадження інноваційних технологій вирощування великої рогатої худоби та овець. Також на зустрічі обговорювалися питання реалізації насіння зернових і олійних культур, сучасної методики дослідження грунтів, зрошення та технології точного висіву.

Під час екскурсії головний інженер господарства А. Князєв докладно розповів про посіви рідкісних культур, таких як льон, софлор, розторопша, представив машинно-тракторний парк, де окрім інших, була й техніка Херсонського машинобудівного заводу.

Гості також ознайомилися з інфраструктурою села Тавричанка. Директора ХМЗ приємно здивувала турбота керівника ДП ДГ «Асканійське» про свій колектив. Не в кожному селі можна побачити сучасний тенісний корт або танцювальний колектив, учасниками якого є більше ніж 100 осіб. В планах керівника господарства В.А.Найдьонової є відкриття реабілітаційного центру для жителів села.

За результатами переговорів була досягнута домовленість про проведення випробувань сільгосптехніки Херсонського машинобудівного заводу на асканійських полях.

Новини
22 Жовтня 2020 р.
10 Червня 2019 р.
13 Березня 2019 р.
11 Грудня 2018 р.
Відео