Агрітехніка

15 Березня 2016 р.

«Агрітехніка 2016»

 

Компанія «Укрсельхозмаш» взяла участь в IX спеціалізованій виставці «Агротехніка 2016», яка проходила у Львові з 2 по 4 березня. На ній презентували зразки своєї продукції представники близько 90 підприємств з 20 областей України та Республіки Польща.
Метою виставки було ознайомити сільгоспвиробників і фермерів з асортиментом техніки, запчастин і комплектуючих на початку посівної компанії.

Представники компанії «Укрсельхозмаш» презентували споживачеві все різноманіття продукції, а так само надали можливість наочно оцінити, проаналізувати можливості техніки і співвідношення якості і ціни. Кожен зацікавлений відвідувач виставки отримав поради та рекомендації фахівців з індивідуального підбору сільськогосподарської техніки для потреб господарства.
Перед учасниками виставки виступила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко. "У нинішніх умовах стрімкої інтеграції в європейське співтовариство ефективний розвиток сільського виробництва неможливо забезпечити без новітньої техніки, без застосування нових знань і інноваційних технологій", - підкреслила вона. Крім цього, на виставці щодня проводилися конференції та семінари на актуальні для сільського господарства теми, що охоплюють так само політичні і економічні складові.

  За підсумками участі у виставці в ефірі «5-го каналу» (трансляція Львів і область) вийшов відео матеріал про представленої техніки (https://youtu.be/Nlni7KUdizA).

ТОВ «Укрсельхозмаш» було нагороджено дипломом учасника IX спеціалізованої виставки «Агро Техніка».