АГРО-2017

8 Червня 2017 р.

7 червня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв побував на агропромисловій виставці «АГРО-2017», що на території НК «Експоцентр України» в Києві. Херсонський машинобудівний завод також представив там свою продукцію.

   Виставку відкривав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу не тільки в сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й в комплексі питань розвитку держави, залучення інвестицій, створення нових робочих місць і розвитку сільських територій.

   Прем’єр-міністр також зазначив Херсонщину, яка гідно представила інвестиційний і виробничий потенціал на найбільшій агропромисловій виставці «АГРО-2017», інформують в ХОДА.
   Як повідомлялося, глава ОДА Андрій Гордєєв відзначив, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вже затвердило перелік техніки українських виробників, за покупку якої передбачена компенсація 20% вартості. У список включили продукцію сорока українських підприємств. Серед них і Херсонський машинобудівний завод.

«Щоб отримати компенсацію за придбану техніку, сільськогосподарському виробнику досить подати до державного банку заявку і підтверджуючі документи про її придбання. Потім Мінагрополітики в місячний термін перераховує кошти державного банку. Останній в одноденний термін компенсує покупцеві 20% від вартості придбаної техніки без ПДВ », - розповів глава Херсонщини.