ковальсько-пресові послуги ХМЗ

ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» надає послуги ковальсько-пресового виробництва по виготовленню поковок по кресленнях замовника, як зі свого металу, так і з металу замовника, включаючи комплекс робіт з підготовки виробництва - розробці креслень поковок, проектування і виготовлення штампового оснащення.

На данний момент ковальсько-пресовий цех ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» забезпечує гарячими штампуваннями потреби власного виробництва з виготовлення зернозбиральної, кукурудзозбиральної техніки та запасних частин до сільгоспмашин, а також поставку поковок по кооперації іншим підприємствам.

Тип виробництва: дрібносерійний і багатономенклатурний. На 6 одиницях основного формотворного обладнання виготовляється понад 300 найменувань гарячих штамповок.

КПЦ може виробляти поковки з вуглецевих і легованих сталей вагою від 0,5 кг до 16 кг різної конфігурації, з максимальними габаритними розмірами до 220 мм. Цикл виробництва поковок замкнутий: від отримання металопрокату до здачі поковок на збут.

Порізка заготовок перед штампуванням здійснюється на прес-ножицях, як в холодному, так і в підігрітому стані. Також є можливість здійснювати порізку заготовок на пилах.

Нагрівання заготовок перед штампуванням проводиться в газових напівметодичних печах.

Виготовлення поковок здійснюється на кривошипних гарячоштам-повочних пресах зусиллям 1600 т.с., 2500 т.с. і 4000 т.с.; горизонтально-кувальних машинах вус. 250 т.с. і вус. 630 т.с.; молоті МА-2140.

Проводиться термічна обробка поковок (нормалізація, поліпшення).

Поковки проходять очистку від окалини в очисному відділенні в дробеметних і галтувальних барабанах.

При необхідності проводиться правка і чеканка поковок на чекувальний пресах вус. 1000 т.с. і 2500 т.с.

Типові поковки: вал-шестерні, маточини, зубчасті колеса, цапфи, важелі.

Пропонуємо співпрацю на довгостроковій взаємовигідній основі!

Новини
22 Жовтня 2020 р.
10 Червня 2019 р.
13 Березня 2019 р.
11 Грудня 2018 р.
Відео